İPTAL VE CAYMA HAKKI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından 27.11.2014 tarihli 29188 numaralı Resmi Gazete’de yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği “Cayma Hakkının İstisnaları” başlıklı 15. maddenin “ğ” bendine göre elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Ancak Educamy Yayıncılık Eğitim ve Danışmanlık, tüketici haklarını gözetmektedir. İptal ve cayma hakkı, alıcı www.kampus.educamy.net adresindeki Ön Bilgilendirme Formu’nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup onayladıktan sonra  www.educamy.net üzerinden satın aldığı eğitimi, eğitime  başlamadan ve satın alma tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde, iletişim bölümünde belirtilen telefon ve e-posta bilgileri aracılığıyla iletişim kurarak iade edebilir.

Satın alınan eğitimler, alıcı tarafından izlenmeye başlanmışsa ya da başlanmasa dahi alıcıya eğitime erişim hakkının sağlanmasından yedi (7) iş günü geçtikten sonra alıcı, iptal ve cayma talebinde bulunamaz. 

Paylaş
Bize Sorun
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Size yardımcı olabilir miyiz?
0
SEPETİNİZ
  • No products in the cart.