SIK SORULAN SORULAR

Eğitimlerimizle ilgili en çok soruları ve bunların yanıtlarını inceleyin. Merak ettiğiniz başka soruları iletişim adreslerimizden ya da WhatsApp bağlantımız üzerinden bize sorun.

Üst menüdeki KAYDOL butonuna tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girip üye olabilirsiniz. Girdiğiniz e-posta adresine gönderilen doğrulama postasını onayladıktan sonra üyeliğiniz başlar. Üye olduğunuz zaman ABONELİK VE KULLANIM KOŞULLARINI kabul etmiş sayılırsınız. Üye olmadan önce bunları okumanızı tavsiye ederiz.

Educamy Kampüs’te eğitim, teknoloji, sanat, felsefe, kişisel gelişim, finans gibi birçok uzmanlık alanında eğitim yer alabilir.

Bir eğitim temel olarak eğitim videolarından ve bölüm ya da ders sonu ölçme – değerlendirme etkinliklerinden oluşur. Eğitmenin tercihine göre ders notları ve/veya slaytlar da bulunabilir.

Eğitimle ilgili tanıtım videosunu izleyebilir, açıklamalar bölümünden eğitimin amacını, hedeflerini, içeriğini, kaç dersten oluştuğunu ve beklentileri öğrenebilirsiniz.

Eğitimi satın alıp ödemeyi yaptıktan sonra eğitim kullanımınıza açılır.

Hayır, eğitime istediğiniz zaman başlayabilir ve eğitimi dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

Evet, İPTAL VE CAYMA HAKKI adlı sayfamızda belirtilen şartlar çerçevesinde hakkınız vardır. Bu dokümanı incelemenizi tavsiye ederiz.

Evet, satın aldığınız bir eğitimi tamamladıktan sonra hesabınızı iptal etmediğiniz ya da ABONELİK VE KULLANIM KOŞULLARInda belirtilenleri ihlal etmediğiniz sürece eğitimi dilediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.

Evet, satın aldığınız bir eğitimi tamamladığınızda katılım sertifikası verilmektedir.

Evet, satın aldığınız her eğitim için ayrı katılım sertifikası alırsınız.

Siteye giriş yaptıktan sonra PROFİL bölümüne tıkladığınızda size ait sayfa açılacaktır. Bu sayfadan katılım sertifikalarınızı indirebilirsiniz.

Paylaş
Bize Sorun
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba.
Size yardımcı olabilir miyiz?
0
SEPETİNİZ
  • No products in the cart.