SPONSORLUK VE REKLAM

SPONSORULUK

 

Aralık 2020’de yayın hayatına başlayan sitemiz, hem yazar hem de yazı sayısı bakımından giderek zenginleşmektedir. Sosyal medyada takipçi sayımız ve yazılarımızın görüntülenme sayısı giderek artmaktadır.

EDUCAMY.NET eğitimde değişimi ve gelişimi arayan kişilerin ilgi odağı haline gelmektedir.

Siz de sitemize destekleyici olarak eğitimdeki değişime, dolayısıyla ülkemizin daha güzel ve aydınlık günlere ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

 

SPONSOR OLAN YAYINEVLERİNE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

  • Sponsorlarımız sayfamızda ve ana sayfamızın alt bölümünde yayınevinin adına ve görseline yer veriyor, bunlara yayınevinin web sitesinin linkini ekliyoruz.
  • Her ay seçeceğiniz bir kitabı tanıtıyoruz. Bu tanıtım yazısında kitabın konusunu ve çarpıcı yönlerini açıklamakla kalmıyor, kitabın hangi öğretim kademesinde hangi temel ve üst düzey düşünme becerilerini, değer ve tutumları geliştirmek için kullanılabileceğini öğretim programındaki kazanımlarla ilişki kurarak belirtiyoruz. Bunu yaparak kitabınızın öğretmenler tarafından seçilip öğrencilere okutulması için yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu yazıları sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyor, kendi sitenizde yayınlamanız için de size iletiyoruz.

 

REKLAM

Eğitim ve sanata ilgi duyan, bunlarla ilgili yazı ve yayınları takip eden kişilerin EDUCAMY.NET’e olan ilgileri giderek artmaktadır. Siz de eğitim, sanat, çocuk gelişimi, zekâ oyunları, kişisel gelişim, kitap basımı ve dağıtımı gibi alanlarda faaliyet gösteren bir şirketseniz sitemizin reklam kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Sitemizde dört farklı alanda reklamlara yer verilebilmektedir.

  1. Site üst bölümü
  2. Kaydırak (slider) alt bölümü
  3. Yan sütün (Yan sütunda birden çok reklama yer verilebilir.)
  4. Site alt bölümü

 

Teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Paylaş